Naše nové webové stránky

Re: Juniors

Radim Sýkora 29.11.2007
No, tos musel vypadat, jestli ses z kolony vrátil ve 14:30 :-)))))

Juniorský turnaj 2.12.

Radim Sýkora 01.12.2007
Sraz na juniorský turnaj v Kopřivnici je v 11:30 hodin na Dubině. Píšu to proto, abyste se mě neptali jednotlivě.
Sportu zdar, SIKI

Junioři

Řezy(Outsider) 02.12.2007
Chlapi nevadí. Bohužel to prostě dneska na ty body nešlo. Ale myslím si, že by jsme měli začít na trénincích makat. Zejména přesilovky, standartky atd. !!!

Re: Junioři

Radim 02.12.2007
jojo ted to nesmíme hlavně zdát a začít makat ...;) nake ty systémy náš kouč určitě vymyslí....!!!jinak kubovi at to dobře dopadne

Re: Re: Junioři

Route.66 (Tomáš H.) 02.12.2007
ty "uz" si dorazil domu?:-D to se teda divim.... ale tak jeste v dobrem case :-D

Hahaha

Pirki(Outsider) 03.12.2007
Tak jako Radim co jeeee:-D....hej ale opravdu by se mi nechtelo jet busem nebo cim jste to vubec jeli!:-D....to je s tebou hruza!:-D

Re: Hahaha

Řezy(Outsider) 03.12.2007
A furt to musíš připomínat :-D měl sis to vyměnit, já to říkal Víťovi celou dobu O:-) :-D Anebo ti měl zastavit tam jak jsi říkal:-D to bych stihl aji zajít do Shopinu nakoupit a stejně bych byl o hoďku dřív doma než ty:-D

Re: Re: Hahaha

Radim 03.12.2007
Kamo já byl doma ve 19:50 ;)

Karta hráče

Lukáš Strnad 04.12.2007
Zdravím všechny v IBK,
obracím se na vás s žádostí o pomoc ....
ode dneška jsem začal dávat na stránky jednotlivé karty všech našich členů (omlouvám se Davidovi a Víťovi, že jsem je použil jako první pro příklad) .....
chci vás poprosit, abyste mi napsali buď tady nebo do mailu, jaké informace byste na kartě ještě chtěli ... zda-li tam dát body jako například: oblíbený film, jídlo, sporotvní vzor a podobně. Prostě klasické dotazy. Klidně vymyslete i nějaké nové, pokud je tam chcete ....
Dále mě zajímá váš názor, jestli tam chcete mít uveřejněno své icq, mobil a mailovou adresu. Nechám to na vás. Díky za pomoc .... Lukáš
P.S. Pokud máte nějaké fotky, které byste chtěli mít ve své kartě, pošlete do mailu.

Re: Karta hráče

Řezy(Outsider) 05.12.2007
Jo Luki je to dobré, aji ICQ atd. tam normálně hoď. Víš jak, na zápase mě uvidí kundy, pak kuknou na stránky a ví kde napsat:-P:-D:-D A ty oblíbené bych tam hodil tež;-)
Záznamy: 31 - 40 ze 1205
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek

STATISTIKY

Statistiky IBK Tre Kronor

Kontakt

IBK Tre Kronor Ostrava Staňkova 32
700 30 Ostrava - Výškovice
mobil: 737 36 55 77 - Luki mobil: 737 97 12 41 - Siki tre.kronor@tiscali.cz